Swith to english

Szanowny Przedsiębiorco,

Jeśli szukasz partnerów do współpracy w zakresie projektowania efektywnych energetycznie budynków i ich instalacji wewnętrznych, doradztwa i auditingu energetycznego czy zarządzania nieruchomościami budynkowymi, możesz ich znaleźć na poniższej liście.

Są to firmy, które pozyskały w naszym projekcie innowacyjną wiedzę technologiczną, umiejętności oraz narzędzia (metody, procedury, oprogramowanie i dostęp do sprzętu diagnostycznego) dla świadczenia zaawansowanych, profesjonalnych usług projektowania, doradztwa oraz zarządzania.


Dzięki możliwości wyszukiwania oraz dodatkowym informacjom można znaleźć partnera z Waszego regionu lub posiadającego interesującą Was specjalizację, zakres kompetencji czy doświadczeń.
  Dostępne jest również alfabetyczne sortowanie każdej z kolumn, po kliknięciu w tytuł danej kolumny.

Szczególnie polecamy  uwadze przedsiębiorców wyróżnionych tytułem NOWY EKSPERT (zaznaczeni wytłuszczoną czcionką). To praktycy wdrażania innowacji w swojej pracy zawodowej, którzy już świadczą nowe lub znacząco ulepszone usługi z wykorzystaniem pozyskanego know-how.


Zachęcamy do współpracy, wymiany doświadczeń oraz wspólnych przedsięwzięć w zakresie realizowanych projektów oraz świadczenia profesjonalnych usług w budownictwie!


Zapraszamy do zapoznania się z poniższą listą przedsiębiorców!
Nazwa przedsiębiorstwa

Województwo

select

Rodzaj działalności

select
Szukaj
Projekt NOWY EKSPERT to autorska usługa proinnowacyjna Fundacji Poszanowania Energii, świadczona przedsiębiorcom, mająca na celu przygotowanie ekspertów w dziedzinie racjonalnego użytkowania energii w budynkach, przez dostarczenie im odpowiedniego zakresu innowacyjnej wiedzy i umiejętności (know-how).

Wiedza i umiejętności pozyskane w ramach projektu pozwalają na świadczenie usług projektowania, doradztwa i zarządzania w sposób w pełni profesjonalny i satysfakcjonujący klientów. Przedsiębiorcy uczestniczący w projekcie zyskują możliwość oferowania i realizowania nowej działalności oraz rozszerzenia i podniesienia jakości już świadczonych usług. Ich działalność staje się bardziej dostosowana do potrzeb, chętniej wykorzystywana i przynosząca lepsze efekty zarówno dla klientów jak i samego przedsiębiorcy.

Kwalifikacje i doświadczenie zdobyte w trakcie projektu, są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług a wykorzystanie przez firmy innowacyjnej wiedzy i umiejętności w praktyce zawodowej zapewni im rolę liderów rynku przez rozszerzenie zakresu oferowanych usług oraz podniesienie ich konkurencyjności.
*) Uwaga! Przedsiębiorcy, zaznaczeni wytłuszczoną czcionką to praktycy wdrażania innowacji!