Swith to english

Szanowny Kliencie,

Poniżej prezentujemy listę przedsiębiorców, którzy w ramach naszego projektu pozyskali innowacyjną wiedzę i umiejętności, które mamy nadzieję, pomogą im w świadczeniu lepszych usług.

Na naszej liście znajdują się profesjonaliści świadczący usługi w zakresie:

- projektowania budynków i budowli oraz ich instalacji wewnętrznych;
- doradztwa i auditingu energetycznego w budownictwie;
-zarządzania nieruchomościami, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa wielorodzinnego.


Szczególnie polecamy uwadze tych przedsiębiorców, którzy zaznaczeni są wytłuszczoną czcionką. To firmy, które nie tylko pozyskały innowacyjną wiedzę i umiejętności w naszym projekcie ale także dały dowody (podczas badania, które realizujemy) zastosowania tej wiedzy w postaci już zrealizowanych nowych lub znacząco ulepszonych usług dla swoich klientów. To NOWI EKSPERCI, którzy mamy nadzieję, będą wspierać Państwa w wyborze innowacyjnych, najbardziej efektywnych technicznie i ekonomicznie rozwiązań dotyczących projektów inwestycyjnych w budownictwie i zarządzaniu nieruchomościami.

Dla ułatwienia znalezienia przedsiębiorcy z danego regionu lub danych teleadresowyach firmy, której nazwę znacie, istnieje możliwość wyszukania przedsiębiorców z listy, z uwzględnieniem ich lokalizacji oraz nazw. Dostępne jest również alfabetyczne sortowanie każdej z kolumn, po kliknięciu w tytuł danej kolumny.


Zapraszamy do zapoznania się z poniższą listą przedsiębiorców!
Nazwa przedsiębiorstwa

Województwo

select

Rodzaj działalności

select
Szukaj
Projekt NOWY EKSPERT to autorska usługa proinnowacyjna Fundacji Poszanowania Energii, świadczona przedsiębiorcom, mająca na celu przygotowanie ekspertów w dziedzinie racjonalnego użytkowania energii w budynkach, przez dostarczenie im odpowiedniego zakresu innowacyjnej wiedzy i umiejętności (know-how).

Wiedza i umiejętności pozyskane w ramach projektu pozwalają na świadczenie usług projektowania, doradztwa i zarządzania w sposób w pełni profesjonalny i satysfakcjonujący klientów. Przedsiębiorcy uczestniczący w projekcie zyskują możliwość oferowania i realizowania nowej działalności oraz rozszerzenia i podniesienia jakości już świadczonych usług. Ich działalność staje się bardziej dostosowana do potrzeb, chętniej wykorzystywana i przynosząca lepsze efekty zarówno dla klientów jak i samego przedsiębiorcy.

Kwalifikacje i doświadczenie zdobyte w trakcie projektu, są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług a wykorzystanie przez firmy innowacyjnej wiedzy i umiejętności w praktyce zawodowej zapewni im rolę liderów rynku przez rozszerzenie zakresu oferowanych usług oraz podniesienie ich konkurencyjności.*) Uwaga! Przedsiębiorcy, zaznaczeni wytłuszczoną czcionką to praktycy wdrażania innowacji!